Młode i ładne dziewczyny mogą zarobić trochę kasy w prosty i niestandardowy sposób. Jeżeli lubią się bawić i maja dystans do siebie, a ich energia jest pozytywna, mogą zostać fordanserkami.

Fordanserki to dziewczyny zatrudniane na imprezy integracyjne, różnego rodzaju eventy, imprezy gdzie pełno jest sztywniaków, a sama atmosfera tych przyjęć przypomina bardziej stypę niż fajne przyjęcie.
Fordanserki lubią się bawić, czasami mylone są z paniami do towarzystwa, ale bardzo zgrabnie takich panów wyprowadzają z błędu, wyciągną na parkiet największego nieudacznika i największą ciamajdę. Sprawią, że każda impreza, zwłaszcza ta z przewagą męskiego grona, będzie wesoła, miła i kolorowa.
Dzisiaj wesołe dziewczyny nie muszą być dziewczynami wulgarnymi, to dziewczyny czysto rozrywkowe, ich zadaniem jest ubarwienie każdej imprezy bez podtekstów erotycznych i wątków romansowych. Wybitnie chodzi tylko i wyłącznie o rozrywkę i dobrą zabawę w miłym i kulturalnym towarzystwie, to one są po to by rozruszać i rozbujać imprezę.